הצעת מאמרים והרצאות

עפר דרורי 26.08.2011 23:35
הצעת מאמרים והרצאות


אנשי מקצוע, נציגי חברות וכו' מוזמנים להגיש מאמרים / עבודות / תאורי מוצרים / רעיונות או תקצירים בתחום אחזור טקסט, אחזור מידע וטכנולוגיות קשורות לפרסום בעלון הקבוצה וכן הצעה להרצאה בפני הקבוצה. המאמרים לא עוברים שיפוט והם מתפרסמים עפ"י שיקול דעת העורך והתאמתם לנושאי הקבוצה. מאמרים/תקצירים יש להגיש ליו"ר הקבוצה כקובץ וורד, פונט 12 ולצרף מילות מפתח. אין מגבלה על גודל המאמר. יש עדיפות למאמרים בעברית, אם המאמר הוא באנגלית יש לצרף אליו תקציר בעברית. המחברים נותנים הסכמתם מראש לפרסום המאמרים בעלון הקבוצה וכן באתר שלה באינטרנט. הרצאות יש לתאם עם יו"ר הקבוצה, הרצאה שתאושר צריכה להיות באוריינטציה טכנית מקצועית ולא באוריינטציה שיווקית. מציג שהרצאתו תאושר מתחייב לספק ליו"ר הקבוצה חודש לפני ההרצאה, מאמר בנושא ההרצאה עפ"י הנוהל להגשת מאמרים לעיל וכן את קובץ המצגת בפורמט Power-point המציג נותן את הסכמתו מראש לפרסום המצגת באתר הקבוצה ובעלונה. תנאי להרצאה בקבוצה הוא מאמר ומצגת שיוצגו באתר הקבוצה ו/או בעלון שלה. על המרצים להגיע לחדר ההרצאות 20 דקות לפחות לפני שעת ההרצאה כדי לוודא שהמצגת עובדת בצורה תקינה. על המרצים להגיע עם מחשב נייד או עם מדיה דיגיטלית הכוללת את קובץ המצגת. תודה מראש למציעים ולמציגים עפר דרורי יו"ר הקבוצהאנשי מקצוע, נציגי חברות וכו' מוזמנים להגיש מאמרים / עבודות / תאורי מוצרים / רעיונות או תקצירים בתחום אחזור טקסט, אחזור מידע וטכנולוגיות קשורות לפרסום בעלון הקבוצה וכן הצעה להרצאה בפני הקבוצה.
המאמרים לא עוברים שיפוט והם מתפרסמים עפ"י שיקול דעת העורך והתאמתם לנושאי הקבוצה.
מאמרים/תקצירים יש להגיש ליו"ר הקבוצה כקובץ וורד, פונט 12 ולצרף מילות מפתח. אין מגבלה על גודל המאמר.
יש עדיפות למאמרים בעברית, אם המאמר הוא באנגלית יש לצרף אליו תקציר בעברית. המחברים נותנים הסכמתם מראש לפרסום המאמרים בעלון הקבוצה וכן באתר שלה באינטרנט.

הרצאות יש לתאם עם יו"ר הקבוצה, הרצאה שתאושר צריכה להיות באוריינטציה טכנית מקצועית ולא באוריינטציה שיווקית. מציג שהרצאתו תאושר מתחייב לספק ליו"ר הקבוצה חודש לפני ההרצאה, מאמר בנושא ההרצאה עפ"י הנוהל להגשת מאמרים לעיל וכן את קובץ המצגת בפורמט Power-point המציג נותן את הסכמתו מראש לפרסום המצגת באתר הקבוצה ובעלונה. תנאי להרצאה בקבוצה הוא מאמר ומצגת שיוצגו באתר הקבוצה ו/או בעלון שלה. כל הרצאה תועבר ע"י מרצה אחד ובמקרים חריגים על ידי שני מרצים. לא תותר הרצאה עם מספר מרצים גדול יותר.
על המרצים להגיע לחדר ההרצאות  20 דקות לפחות לפני שעת ההרצאה כדי לוודא שהמצגת עובדת בצורה תקינה. על המרצים להגיע עם מחשב נייד או עם מדיה דיגיטלית הכוללת את קובץ המצגת.
תודה מראש למציעים ולמציגים
עפר דרורי
יו"ר הקבוצה


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה