סיור מודרך בגן החיות של טכנולוגיות BigData

איתמר סין-הרשקו 13.01.2016 21:42
סיור מודרך בגן החיות של טכנולוגיות BigData


בהרצאה ניתנה סקירה ברמה גבוהה של טכנולוגיות BigData, ומצב הנוכחי שלה. מה הוא Hadoop, אלו בעיות הוא מנסה לפתור, איך לגשת לטכנולוגיות BigData אם אף פעם לא עשית זאת קודם, ומה הדברים הנוספים במערכת Hadoop. פילים (בשם "Hadoop" בעקבות צעצוע), דבורים וכוורות, חזירים, איילים, ארנבים ועובדים בגן חיות, את כולם אתה יכול למצוא בגן חיות, או שאתה פשוט מפתח תוכנה המנסה להבין את העולם הזה תוך שימוש בטכנולוגיות עם שמות מוזרים. בהרצאה יתקיים סיור מודרך בממלכת BigData. נחקור אתגרים שונים וכיצד יש להתמודד בעת טיפול בכמויות גדולות של נתונים. בנוסף נלמד על כלים שונים עם שמות מצחיקים שנבנו כדי לעזור בתהליך. מצויד בדוגמאות מעולם האמיתי ושימוש במקרים שילמדו, בסוף הפגישה המונח BigData צריך להפסיק להיות "באזוורד" עבורך.בהרצאה ניתנה סקירה ברמה גבוהה של טכנולוגיות BigData, ומצב הנוכחי שלה.
מה הוא Hadoop, אלו בעיות הוא מנסה לפתור, איך לגשת לטכנולוגיות BigData אם אף פעם לא עשית זאת קודם, ומה הדברים הנוספים במערכת Hadoop.
פילים (בשם "Hadoop" בעקבות צעצוע), דבורים וכוורות, חזירים, איילים, ארנבים ועובדים בגן חיות, את כולם אתה יכול למצוא בגן חיות, או שאתה פשוט מפתח תוכנה המנסה להבין את העולם הזה  תוך שימוש בטכנולוגיות עם שמות מוזרים.
בהרצאה יתקיים סיור מודרך בממלכת BigData. נחקור אתגרים שונים וכיצד יש להתמודד בעת טיפול בכמויות גדולות של נתונים. בנוסף נלמד על כלים שונים עם שמות מצחיקים שנבנו כדי לעזור בתהליך.
מצויד בדוגמאות מעולם האמיתי ושימוש במקרים שילמדו, בסוף הפגישה המונח BigData צריך להפסיק להיות "באזוורד" עבורך.

 

מצגת ההרצאה:

 

פילים (בשם "Hadoop" בעקבות צעצוע), דבורים וכוורות, חזירים, איילים, ארנבים ועובדים בגן חיות, את כולם אתה יכול למצוא בגן חיות, או שאתה פשוט מפתח תוכנה המנסה להבין את העולם הזה  תוך שימוש בטכנולוגיות עם שמות מוזרים.

בהרצאה יתקיים סיור מודרך בממלכת BigData. נחקור אתגרים שונים וכיצד יש להתמודד בעת טיפול בכמויות גדולות של נתונים. בנוסף נלמד על כלים שונים עם שמות מצחיקים שנבנו כדי לעזור בתהליך.הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה